Консултант клиенти - гр. Пловдив

Описание

Основни задачи и отговорности
За Консултант клиенти

обаче са необходими и други неща.

Търсим:

- комуникативна и позитивна личност

- фокус върху клиентската удовлетвореност

- добра търговска ориентация

- много добри презентационни умения

- отлично боравене с технологиите

Изисквания
Предлагаме:

- да бъдеш част от най-добрите професионални екипи

- да работиш с пълна гама от банкови продукти и касови операции

- атрактивен пакет от фиксирано възнаграждение и бонуси за постигнати резултати

- голямо разнообразие от допълнителни финансови и нефинансови придобивки

- перспективи за кариерно развитие на други банкови позиции

- професионални обучения

Информация за кандидатстване
Нека поговорим за твоето бъдеще.

Изпрати ни: Актуална автобиография и мотивационно писмо.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Адрес на регистрация на Уникредит: гр. София

Дата:

18.07.2018

Организация:

УниКредит Булбанк АД

Повече информация за УниКредит Булбанк АД може да получите ТУК