Консултант продажби на картови продукти, гр. София

УниКредит е лидер на европейския пазар. Ние сме банка на реалното действие, фокусирана да предоставя практични решения по лесен и ефикасен начин. Така допринасяме за истинска промяна в живота на хората, семействата, компаниите и корпорациите.

Основни задачи и отговорности
Проактивно търсене и привличане на нови клиенти – юридически лица за предлагане на ПОС терминали;
Извършване на пазарни проучвания с цел идентифициране на потенциални клиенти;
Изготвяне на оферти за инсталиране на ПОС терминали;
Организиране и провеждане на кампании за набиране на нови клиенти;
Осигуряване на след продажбено обслужване на ПОС устройствата.

Позицията е на граждански договор и има твърдо възнаграждение плюс бонуси.

Изисквания

Интерес в директните продажби и ориентираност към резултатите;
Умения за убеждаване;
Отлични комуникативни и търговски умения;
Умения за работа в екип;
Добро познаване на пазара;
Предишен опит в банковата сфера ще се счита за предимство;
Шофьорска книжка и готовност да използвате личния си автомобил.

Информация за кандидатстване
Месторабота: София
Референтен номер: RHO_DS/Sofia_0418
Как да кандидатствате: Изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.
Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни на „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Адрес на регистрация на Уникредит: гр. София

Дата:

18.07.2018

Организация:

УниКредит Булбанк АД

Повече информация за УниКредит Булбанк АД може да получите ТУК