Спедитор

Описание

Спедитор
Транспортна фирма занимаваща се с международен транспорт търсим да назначим спедситор за постоянна работа при пълно работно време.

От кандидатите очакваме:
• Добра компютърна грамотност (Micsosoft Office/Internet)
• Умение за работа в екип
• Добри комуникативни и организационни умения
• Сериозно отношение към поставените задачи
• Изпълнение на поставените задачи в срок
• Позитивна нагласа към работния процес

Длъжностни задължения:
• Oрганизиране, координация и проследяване на договорените товарни превози по съответните направления
• Търсене и предлагане на товари
• Комуникация с клиенти и шофьори

Ние предлагаме:
- Постоянен трудов договор.
- Мотивиращо заплащане
- Динамична работа в млад екип

Предлаганата позиция е за пълен работен ден /от 08:30 до 18:00/ и не е подходяща за студенти .

тел за връзка :
0892255671

За да кандидатствате, изпратете своя автобиография и задължително телефон за връзка от бивш работодател, актуална снимка.
Ние ще се свържем с кандидатите, отговарящи на обявените изисквания и ще ги поканим

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Турски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

18.07.2018

Организация:

Алатлъ Транспорт ООД

Повече информация за Алатлъ Транспорт ООД може да получите ТУК