Служители в заведение за бързо хранене

Ресторант „Bufe” е новооткрито кътче за хранене в самия център на столицата, с великолепна гледка от 16тия си етаж. В „Bufe” ние съчетаваме неповторимите ястия на българската традиционна кухня с най-доброто, което чуждестранната може да предложи. Държим на немския и американския подход в ресторантьорския мениджмънт. При нас клиентите получават перфектно обслужване, вкусна храна на добра цена в уютна домашна обстановка.
При нас винаги е приятно и спокойно, предлагаме въвеждащо обучение, стриктни стандарти и винаги навременното заплащане.
Защото разчитаме на нашите служители, винаги приемаме техните идеи и ги изслушваме, работата в екип за нас е най-важна.

Служител за ресторант – може и без предишен опит

Задължения:
• Осигурява качественo и навремено обслужване на клиентите, спазвайки стандартите и инструкциите на ‘Bufe’
• Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията на ‘Bufe’, както и външния им вид;
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
• Предпоставя дневен отчет за свършената работа;
• Следи за спазването на чистотата и реда в ресторанта, както и поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
• Спазва Правилника за вътрешния ред на ‘Bufe’

Ако ти си:
• Комуникативен и с положителна нагласа
• Имаш желание за развитие или имаш много идеи, които искаш да споделиш
• Работата под напрежение и в екип не те притесняват

Ела при нас

Нашето предложение:
• Фирмено обучение;
• Работно време 8.00-17.00ч.
• Атрактивно и редовно заплащане, според личните резултати;
• Безплатен обяд
• Страхотен екип
• Възможност за развитие

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 600 до 800 лева на месец

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.07.2018

Организация:

БЮФЕ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БЮФЕ ЕООД може да получите ТУК