Моден консултант

"ЕС ПИ ОДИТ" ЕООД е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина.

За наш доверен клиент, водеща компания, работеща в сектора на търговията с дамско облекло и аксесоари, търсим:

Вашите задължения:
• Посрещане и отлично обслужване на клиентите;
• Асистиране на клиентите, за да открият подходящите за тях артикули;
• Презентиране на дрехите и създаване на приятна атмосфера за пазаруване;
• Поддържане на обекта в перфектен търговски вид;
• Познаване на предлаганите артикули;

Изисквания:
• Активна личност, с усет за мода и ориентирана към постигане на високи резултати;
• Предходен опит в сферата на продажбите;
• Представителен външен вид;
• Средно образование;
• Владеене на английски език – предимство.

Работодателят предлага:
• Мотивиращо възнаграждение и придобивки;
• Работа на график;
• Възможност за кариерно развитие;
• Възможност за работа в екип от професионалисти.

Очакваме кандидатурите Ви!
Ако искате да станете част от бързоразвиващ се и динамичен екип, моля, кандидатствайте с Вашата актуална автобиография.

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 6 месеца, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.

„ЕС ПИ ОДИТ“ ЕООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 3009/ 22.04.2020г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Пловдив 4000, ул. Белград №19 А , ет. 4, офис 6

Дата:

31.05.2024

Организация:

SP AUDIT LTD
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за SP AUDIT LTD може да получите ТУК