Хигиенист/ка

Във връзка с дейността на производственото предприятие търсим за ПОЧАСОВО или като ДОПЪЛНИТЕЛНА работа 2 хигиенист/ки за почистване на промишлени помещения.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- почистване и измиване на 2 промишлени производствени помещения
- събиране и изхвърляне на отпадъците
- дезинфекциране и измиване с препарат
- обновяване на консумативи
УСЛОВИЯ:
- желание за допълнителна или почасова работа
- бързина, сръчност, умения за бърза ориентация
- мотивирана, работна личност, с култура на поведение

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- допълнителен трудов договор за почасова работа
- купон във вид на парични средства до 2,50 лв на ден
- почасова работа всеки ден от неделя до петък с начален час 16,00ч
- добри производствени условия.
- кандидатите може да са работещи, ще работят по график удобен за тях
- възнаграждение от 300,00 до 530,00 лева или почасова ставка върху 510,00 лева

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография. Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 300 до 530 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

23.07.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК