СЛУЖИТЕЛИ ВЪВ ФАБРИКА ЗА РИБА, ГЕРМАНИЯ, Бремерхафен

Описание

ТРИ ПРОДАВАЧИ/КИ;
ТРИ ТЪРГОВСКИ РАБОТНИЦИ/КИ В БИСТРО;
ЕДИН ШОФЬОР-ДОСТАВЧИК.
ВЪЗРАСТ 18 - 55 ГОДИНИ
Предлагаме:
• Трудов договор по немското законодателство;
• Заплащане между 1900 до 2500 евро бруто месечно в зависимост от знанията и уменията. Възможно е и увеличение на стартовата по-ниска заплата с по--висока, ако човекът няма опит, но бързо се развива. За шофьора заплатата може да достигне до 2700 евро бруто;
• При работа в неделя – 50 % надценка. Работа в официални празнични дни – 125 % надценка;
• Работа на смени. /Работното време е различно между 8 и 21 часа за всички филиали. Обедната почивка е по-голяма, но през нея можете да отидете до квартирата, която е в близост, както и да си вземете безплатното рибно ястие за деня/
• Работната седмица е 5 до 6 дни в зависимост от филиала и натовареността за момента. /Примерно на 6- дневна работна седмица сте, когато някой колега е в отпуска/
• Работи се по график включително и събота и неделя
• Имате часова сметка, която е типична за Германия. Чекирате се с карта. Отработените в повече часове или се заплащат или компенсират със свободно време. В повечето случаи се компенсират.
• Едно безплатно хранене на ден по време на смяна
• Осигурена квартира различни видове – малки жилища или стаи в споделени жилища на цена от 140 до 250 евро с включени консумативи, която се удържа от заплатата. Квартирата е в близост до работното място.
изискваме
• Познания по немски език A2-B1 – трябва да можете да комуникирате с клиентите и да продавате или изпълнявате поръчки. За шофьора А2 е достатъчно.
• Преди одобрение предстои интервю по телефона с работодателя на немски език.
• Желателен е предишен опит в продажбите или в заведения за бързо хранене, който е предимство, но най-важното са познанията по езика.
• Умение за комуникация с клиенти, сериозно отношение, лоялност и отговорност.
Задължения на продавачите
• Подреждане на витрините сутрин, прибиране на продуктите вечер в хладилниците;
• Теглене на стоката, която клиентът иска;
• Продаване, касиране;
• Смятане на ум и с елка;
• Консултиране на клиентите;
• Почистване на работното място;
• Започване веднага, но не по-късно от средата на септември
Задължения на работниците в бистрото - на самообслужване
• Приемане и изпълнение на поръчки;
• Касиране;
• Наливане на напитки;
• Почистване на хладилниците и помещенията;
• Зареждане на хладилниците с напитки;
• Започване веднага, но не по-късно от средата на септември.
Задължения на шофьора-доставчик
• Шофьорска книжка категория С е желателна, но може и с В;
• Ниво на немския език такъв, че да може да комуникира, да разбира поръчките и да ги подготвя;
• Подготовка на поръчките, пакетиране на стоките;
• Почистване на камиона и склада;
• Зареждане на хладилниците;
• Товарене, разтоварване на стоката;
• Работно време от 7 до 15-16 часа;
• Започване веднага, но не по-късно от началото на септември.
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 3500 до 4500 лева на месец

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

27.08.2018

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК