Фризьор/ка с опит за луксозен салон в центъра

Описание

Ние, АСТРЕА Рикрутмънт, можем да сме ти полезни!
Ние намираме най-добрите бизнес решения, като преследваме уникалност, креативност, гъвкавост, синергия и позитивно мислене. Нашата цел e да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като осигурим 100% удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – престижен салон за красота, търсим Фризьор/ка с опит.

Задължения и отговорности:
* oтговорно и сериозно отношение към работата;
* комуникативност и лоялност;
* стриктно изпълняване на политиките и процедурите на салона за красота.

Изисквания към кандидатите:
* диплома за средно образование;
* опит на подобна позиция - мин.2 години;
* висока мотивация и желание за развитие;
* умения за работа в екип.

Нашият клиент предлага:
* добро възнаграждение;
* възможност за постоянна работа;
* възможност за гъвкаво работно време;
* приятелска атмосфера.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография
(Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DR_FR).

Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Салони за красота
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

27.07.2018

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК