Кранист на кулокран

Във връзка с развиване на дейността търсим кранист на кулокран с товароподемност до 7 тона за регион Стара Загора.Стриктно да изпълнява възложените му задачи, да следи за техническото състояние и поддръжката на поверената му техника и стриктно да води прилежащата документация.

Изисквания към кандидатите:
- средно образование;
- опит в дистанционно управление на кулокранове - с предимство;
- чиста шофьорска книжка кат.С;
- професионална компетентност, психологическа пригодност;
- умения за работа екип;
- желание за постоянна и дългосрочна заетост;
- отговорен и дисциплиниран кандидат с организационни умения;
- за позицията не се изисква свидетелство за правоспособност за кулокранове;

Задължения:
- изпълнява самостоятелни дейности по транспортиране и доставка на товари;
- управлява товаро-разтоварителните дейности, посредством дистанционно управление на крана;
- премества товари в рамките на работната площ на съоръжението и допустимото тегло;
- познава конструктивните особености и експлоатационни характеристики на използвания кулокран;
- стриктно спазва правилата за безопасна работа на обекта;

Компанията предлага:
- работа с мотивиран екип;
- дългосрочен трудов договор и осигуровки;
- работно облекло;
- отлично възнаграждение
- обучение на кандидати без опит и осигуряване на дългосрочна заетост;

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография. Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1400 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика
Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

01.08.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК