IT Business Analyst – E-Commerce- София

Описание

IT Business Analyst – E-Commerce
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За наш клиент – международен лидер в сверата на Retail търговията търсим да назначим:

Вашите задачи:
• Като Business Analyst отговаряте за динамичното по-нататъшно разработване на нашите международни E-Commerce решения.
• Във вашата функция Вие сте лице за контакт за нашите вътрешни функционални направления и се явявате като междинно звено с IT.
• Вие приемате изисквания, структурирате комплексни теми и дефинирате работни пакети в тясно сътрудничество с Вашите колеги от Requirements Engineering.
• При това създавате концепции, подпомагате и контролирате интеграцията на E-Commerce системите.
• Освен това оказвате съдействие при пускането на нашите международни Online-магазини.

Вашите умения:
• Успешно завършено висше образование специалност (икономическа) информатика или бизнес администрация / икономика със силен афинитет към ИТ
• Опит с мениджмънт-системи за продуктова информация и системи за Content Management
• Много добър опит с Web-технологии и E-Commerce
• Добри познания по методологии като SCRUM и Agile.
• Уверено използване на Jira & Confluence
• Много добри познания по английски език и готовност за изучаване на немски

Предимства:
• Опит с актуални версии (от версия 5) на hybris-платформата
• Сертифициране като hybris Business Analyst

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

01.02.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК