Шофьор Куриер

Доставка на абонамент за вестници и списания до клиенти-абонати със служебен автомобил. Работно време от 23:30 до 6:00 ч. от неделя до петък включително.

Задължения:

- Окомплектоване на пакетите с издания за клиенти
- Извършаване на разнос по предварително изготвен график и маршрут

- Следене за състоянието на служебния автомобил и неговото регулярно техническо обслужване

Изисквания:

- Средно образование

- Правоспособност за управление на МПС – кат. В

- Организираност, комуникативност

- Предимства – опит на сходна позиция в същия бранш

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1200 лева на месец

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.08.2018

Организация:

Алексова

Детайли за организацията:

Повече информация за Алексова може да получите ТУК