Автомонтьор

Във връзка с разширяване на дейността, търсим да назначим сериозен и отговорен кандидат за длъжността "Автомонтьор"

Отговорности:

- ремонт и поддръжка на автомобили
- работа със сервизно оборудване

Изисквания:
- технически познания в областта на устройството на автомобили
- шофьорска книжка

Ние предлагаме:
- отлични условия на труд
- постоянен трудов договор

Ако желаете да работите с нас и отговаряте на нашите изисквания, моля изпращайте автобиография с актуална снимка.

Предоставените от Вас данни, са лични данни и подлежат на закрила по смисъла на Закона за защита на личните
данни (ЗЗЛД). Гарантирана е пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр. София 1784 Източното крило под моста на 4-ти километър ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ-ВИНАРОВО КОЛЕЛО

Дата:

10.09.2018

Организация:

Ес Ди Кънстръкшънс ЕООД

Повече информация за Ес Ди Кънстръкшънс ЕООД може да получите ТУК