МОТОКАРИСТ- Нова Загора

Описание

МОТОКАРИСТ
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За глобален наш клиент, търсим опитни и мотивирани кандидати за позицията:

Мотокарист / Газкарист

Отговорности:

- Следи и поддържа техническото състояние на машината;
- Товари и разтоварва стока, като проверява правилното закрепване преди повдигане;
- Отговаря за изправността на мотокара / газокара;
- Отговаря за безопасното пренасяне и подреждане на товарите.

Изисквания:

- Предишен опит - минимум 1 година;
- Отговорност към поставените задачи;
- Желание и умение за работа в екип;
- Висока лична организираност и чувство за ред;
- Валидно свидетелство за управление на мотокар/газокар.

Работодателят предлага:

- Добро възнаграждение;
- Допълнителен бонус;
- Постоянен трудов договор;
- Коректно и редовно заплащане;
- Реални осигуровки;
- Ваучери за храна;
- Възможност за развитие;
- Работа на смени.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Нова Загора

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

11.09.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК