Складов работник - пикър- София

Описание

Складов работник - пикър
Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, утвърдена логистична компания, търсим кандидат за позицията:

Компанията предлага:

- Трудов договор и постоянна работа;
- Добро възнаграждение + възможност за допълнителен бонус;
- Работно време по график, на смени (Няма нощни смени);
- Ваучери за Рожден ден и Коледа;
- Добри условия на труд и приятелски екип;
- Коректни трудовоправни отношения.

Отговорности:

- Физическо набиране на заявки с мобилно устройство за доставки до крайни клиенти;
- Извършване на товаро - разтоварни дейности ръчно и/или механизирано;
- Участие в инвентаризации;

Изисквания:

- Желание за работа;
- Средно образование;
- Предишен работен опит в склад с храни;
- Способност за работа в екип и динамична среда;
- Свидетелство за правоспособност за управление на мотокар/електрокар.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК