Шлосер-заварчик - гр. София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой лоялен клиент – мотивиран човек на длъжност:

Заварчик
НЕ ТРЯБВА ДОКУМЕНТ

Основни изисквания:

Завършено образование - минимум Средно общо/ специално;
Да може да чете и разбира технически чертежи;
Да е запознат с изисквания за съхраняване на електроди, заваръчните консумативи и подготовката им за заваръчен процес;
Да е запознат с правилата за подготовка на детайлите за заваряване, строежа и свойствата на дъгата, процесите протичащи в нея, структурата на шева и около шевната зона.

Задължения:

Извършва ръчно заваряване съгласно придобита квалификация (РЕД- ръчно електродъгово; МИГ/МАГ- метал инертен газ/ метал активен газ; Заваряване с електрожен.
Приема и работи с техническа документация касаеща неговата дейност;
Да използва работно облекло - (осигурено е от нас);
Да разпознава видовете крепежи;

Предлагаме:

Трудов договор на пълно работно време;
Входящо и текущи обучения;
Много добро възнаграждение съобразено с вашите умения и знания;
Работа в енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
Участие в разработката и/или изпълнението на различни по сложност проекти;
Възможност за развитие и професионална реализация;
Социални придобивки;
Чиста и приятна среда за работа;
Работно облекло.
Близко до метростанция.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК