Специалист Складова администрация- София

Описание

Специалист Складова администрация
Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, водеща и утвърдена логистична компания, търсим кандидат за позицията:

Компанията предлага:
Добро стартово заплащане и периодични увеличения;
Добри условия на труд в модерна база;
Ваучери за Рожден ден и Коледа;
Стандартно работно време - от 9 до 18:00(пон. - пет.);
Коректни трудовоправни отношения.

Основни задължения и отговорности:
Контролира и носи отговорност за системната и административната дейност на склада;
Отговаря за цялостната комуникация с другите отдели на Компанията, касаещи складовите наличности и складовата система;
При необходимост нанася корекции на административната дейност, извършена от Старши Сладов Служител, Оперативен Сътрудник и Супервайзор Склад;
Контролира системата за нови артикули без локации, не активни артикули/локации и комуникира със съответните отдели.

Изисквания:
Средно образование;
Английски език - желателен;
MS Office;
Минимум 1 година опит в областта на Складово стопанство;
Комуникативност, умения за работа в екип, управленски умения, инициативност
Увереност при решаване на проблеми и поставени задачи, способност да работи в динамична среда.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК