ОРГАНИЗАТОР СКЛАД РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ

Развиваща се фирма за продажба и сервиз на селскостопанска техника търси организатор складова дейност за резервни части на селскостопанска техника за сервизната си дейност

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Организира доставката на материали, резервни части и външни услуги по дадени технически задания, включително:
1. Отправя запитвания.
2. Оценява получени технически и финансови оферти с помощта на технически ръководител.
3. Води търговска кореспонденция и преговори по условията с български и чуждестранни доставчици.
4. Планира средства за закупуване и изготвя справки.
5. Оптимизира оперативните разходи
6. Планира нива на складови запаси
7. Подобрява процесите и процедурите по снабдяване.
8. Води съвестно и отговорно складовата наличност

ИЗИСКВАНИЯ:
1. Техническо образование – диплома от техникум или университет;
2. Опит на подобна позиция;
3. Компютърна грамотност – MS Office, Word, Excell;
4. Добро ниво на английски език - желателно;
5. Шофьорска книжка – кат. В.

Ако проявявате интерес и смятате, че отговаряте на нашите изисквания, моля, изпратете ни Вашата автобиография със снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Работа в склад

Населено място:

Гр. Добрич

Дата:

22.08.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК