Механик на ПСМ и ТА

Характеристика на работата: участва в ремонта на превозните средства.

Длъжностни задължения:

Устройство и действие на основни видове ПСМ. Да знае действието на горивните помпи, компресорните системи, техническите устройства, назван ето, действието на двигателите и другите агрегати, възли и части и тяхното взаимодействие при сглобяване Механичните свойства на употребяваните ПСМ, както и да работи с диагностичните и изпитателни уредби. Да проследява документация свързана с предаване и приемане от водачите и машинистите на пътните листове и работните карти и съставя работна карта за всяка машина.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Хасково

Дата:

23.08.2018

Организация:

Христина Георгиева

Повече информация за Христина Георгиева може да получите ТУК