Пазач невъоражена охрана

Носи постова или патрулна служба за охрана на строителните обекти, складове, автопаркове, общежития, спомагателни цехове и временни селища; контролира спазването на установения пропусквателен режим в автопаркове, КПП, и други; участва в проверки по спазването на установения вътрешен ред във временните селища, общежития и офиси.

Отговорности: носи отговорност за опазването на имуществото на поверения му за охрана обект.

Изисквания за заемане на длъжността: трябва да знае: нормативните документи свързани с организацията и носенето на постовата и патрулна охрана; пропусквателния режим и вътрешен ред.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. Хасково

Дата:

23.08.2018

Организация:

Христина Георгиева

Повече информация за Христина Георгиева може да получите ТУК