ИНЖЕНЕР СЕРВИЗНА ПОДДРЪЖКА НА ИНДУСТРИАЛНО ОБОРУДВАНЕ- София

Описание

Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера !

За наш лоялен партньор - официален дистрибутор на професионална строителна и индустриална техника за боядисване, търсим да назначим опитен кандидат на позиция:

ИНЖЕНЕР СЕРВИЗНА ПОДДРЪЖКА НА ИНДУСТРИАЛНО ОБОРУДВАНЕ

Предложението на компанията:
Много добро месечно възнаграждение от твърда заплата + бонусна схема;
Работно време от понеделник до петък (08:30 - 17:30ч);
200 лв ваучери за храна;
Вътрешно фирмено обучение в чужбина;
Служебна кола за всички командировки + служебен телефон;
Работа в малък и сплотен екип.

Вашите отговорности:
Монтаж, настройка и тестване на електрически и пневматични машини, съоръжения и оборудване на място при клиента и в сервизната база;
Извършване на профилактика, ремонт на повредени компоненти на съоръжения и оборудване на място при клиента и в сервизната база;
Отговаря за демонстрации, обучения за работа и пускове на електрически и пневматични машини, съоръжения и оборудване на място при клиента и в сервизната база;
Подготовка на заявки за оборудване и резервни части, техническа документация за ремонт;
Извършване на софтуерни настройки на оборудването;
Поддръжка дневници за извършени ремонти;
Подпомага търговската дейност на фирмата като придружава, когато е необходимо търговците по време на срещи с клиенти в качеството си на технически специалист.

Изисквания:
Подходящо завършено техническо образование;
Да сте активен шофьор;
Владеене на английски и/или немски език - ниво В2;
Добра компютърна грамотност;
Възможнст за чести командировки.

Ако припознавате себе си в нашето предложение, изпратете своята автобиография!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.06.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК