Асистент в търговски отдел (позицията е подходяща и за студенти)

Ейч Ар Стил ЕООД е HR компания, специализирана в подбор на персонал, като същевременно предлага широка гама от услуги в управлението на човешките ресурси.
За наш клиент- голяма търговска компания, търсим да назначим мотивиран кандидат за позиция АСИСТЕНТ В ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ. Работата е подходяща за студенти и кандидати без трудов опит, тъй като работодателят е предвидил обучение.

Отговорности:
- Подпомага Търговския отдел при изготвянето на поръчки и издаване на фактури към клиенти в специализирана ERP система;
- Изготвя поръчки към доставчици и адмистративно ги отразява в ERP система;
- Създава и актуализира номенклатурата в ERP системата и онлайн платформата на компанията.
Изисквания:
- Висше образование или в процес на обучение;
- Компютърни умения;
- Старателност, амбициозност, постоянство и желание за работа;
- Отговорно отношение към поставените задачи.

Предимства:
- Владеене на Excel;
- Владеене на Английски език.

Компанията предлага:
- Отлично стартово заплащане;
- Обучение;
- Гъвкави условия на заетост.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и ще получат обратна връзка.
Личните данни, които доброволно се предоставят, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
„Ейч Ар Стил“ ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 3631.

Може да се запознаете с настоящата ни Политика за защита на личните дани на интернет страницата ни: www.hrstyle.eu

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.06.2024

Организация:

Ейч Ар Стил ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ейч Ар Стил ЕООД може да получите ТУК