РАБОТНИК - АВТОМАТИЗИРАНА ПРОИЗВОДСТВЕНА ЛИНИЯ- София

Ние от Менпауър, доверен партньор на водеща международна компания, специализирана в производството на еднократни пластмасови опаковки, търсим да назначим отговорен кандидат на позиция:

РАБОТНИК - АВТОМАТИЗИРАНА ПРОИЗВОДСТВЕНА ЛИНИЯ
(локация Гара Искър/Дружба)

Основни Задължения:
Зареждане на машините за производство на пластмасови опаковки (кутии, кофички, чаши);
Следене за качеството на готовите изделия;
Подреждане и пакетиране на готовата продукция;
Стриктно спазване на производствените и технологични изисквания за работа.

Компанията предлага:
Трудов договор на реални осигуровки;
Конкурентно стартово възнаграждение;
Допълнителни бонуси към работната заплата;
Допълнително здравно осигуряване;
Ваучери за храна - 200лв;
50% отстъпка от продуктите на клиентската мрежа.

Изисквания:
Завършено средно образование;
Възможност за работа на смени (07 - 19:00ч) - 2/2 - дневни и нощни;
Физическа пригодност за работа в производствена среда;
Сръчност и отговороност в работно отношение;
Готовност за работа на крак.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1900 до 2400 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.06.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК