Складов служител (позицията е подходяща и за студенти)

„Ейч Ар Стил“ ЕООД е компания, специализирана в подбора на персонал, като същевременно предлага широка гама от услуги в управлението на човешките ресурси.
За наш клиент- голяма търговска компания, търсим мотивиран кандидат за позицията „Складов служител“.
Отговорности:
- Товаро-разтоварна дейност;
- Управление на специализирана складова техника (ричстакер);
- Работа със складов софтуер;
- Проверка на стока и складови документи.

Изисквания:
- Предимство, но не задължително изискване е опит в управлението на специализирана складова техника (ричстакер). В случай че кандидатът няма сертификат, работодателят предоставя възможност да се изкара кратък курс за придобиване на такъв, който ще е валиден за 5 години;
- Предимство е предишен опит в склад, но не е задължително изискване;
- Предимство би било опит в ползването на складов софтуер.
- Старателност, амбициозност, постоянство и желание за работа;
- Отговорно отношение към поставените задачи.

Компанията предлага:
- Отлично стартово заплащане;
- Отлични условия на труд;
- Гъвкави условия на заетост.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и ще получат обратна връзка.
Личните данни, които доброволно се предоставят, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
„Ейч Ар Стил“ ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 3631.

Може да се запознаете с настоящата ни Политика за защита на личните дани на интернет страницата ни: www.hrstyle.eu

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.06.2024

Организация:

Ейч Ар Стил ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ейч Ар Стил ЕООД може да получите ТУК