Сътрудник търговски отдел- София

Описание

Сътрудник търговски отдел
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент, търсим да назначим служител на позиция:

Основни задължения:

• Дневни оперативни задачи, свързани с обработка на данни в ERP система;
• Актуализиране на база данни;
• Създаване на отчети за ефективността на търговските представители;
• Актуализиране на клиентска база данни;
• Анализ на продажбите;
• Статистически отчети, свързани с развитието на оборота на клиента;
• Предоставяне на финансова информация и информация за продажбите на Търговския екип;

Изисквания:

• Висше образование – икономически, технически, технологични образователни профили;
• Много добри компютърни умения -MS Office с акцент върху Excel;
• Английски език на работно ниво;
• Изразени аналитични възможности;
• Опит на сходна позиция;

Ако отговаряте на посечените изисквания, изпратете Вашата актуална автобиография, посочвайки референтен номер ASW
Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК