Специалист продажби на леки автомобили- Варна

Силвър Стар Моторс ЕАД е официалният представител и вносител на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а през 2022г. придобихме права за генерално представителство на нова вълнуваща марка - INEOS Grenadier.

Търсим специалист продажби на леки автомобили за нашия шоурум в гр. Бургас.
Ако си комуникативен, подхождаш проактивно, продажбите са ти страст и успяваш да ентусиазираш околните, това е новото приключение, на което да се отдадеш напълно – роля създадена за теб! Основния фокус на работата е върху извършването на търговска дейност с най-висока степен на удовлетвореност на клиента.

Отговорности:
• Организация на търговската дейност;
• Аквизиция и клиентска база данни;
• Комуникация и обслужване на клиенти;
• Пробни пътувания;
• Предаване на автомобила на клиента;
• Мениджмънт на рекламациите и удовлетвореност на клиента;
• Маркетингови дейности.

Изисквания:
• Предишен опит в автомобилен бизнес и продажби – минимум година;
• Висше образование;
• Отлично владеене на български език – устно и писмено;
• Добри познания по английски език (устни и писмени);
• Компютърна грамотност: Microsoft Office, Internet, e-mail, специфични приложения за компанията;
• Познаване на пазара и конкуренцията;
• Познаване на продуктите;
• Шофьорска книжка.

Предлагаме:
• Атрактивно възнаграждение чрез отлична и прозрачна бонусна схема;
• 22 дни годишен платен отпуск;
• Работа в най-продавания бранд луксозни автомобили в България;
• Социални придобивки;
• Възможност за развитие в компанията;
• Дългосрочна заетост в модерна компания с изградени стандарти на взаимоотношения, както с клиентите, така и със служителите;
• Отлични условия на труд.

Ако можеш да видиш себе си в такава роля, кандидатствай!

Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

Horizons е консултантска фирма с 18-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164

Дата:

14.09.2022

Организация:

Horizons Bulgaria
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК