Брокер недвижими имоти

ESTA REAL ESTATES сме агенция за недвижими имоти с над 8 години опит в сферата на посредничеството и консултирането при покупко-продажба на имоти, отдаване под наем, ново строителство, консултантски услуги, пазарни анализи и други услуги, свързани с имотния сектор.
Ние разрастваме екипa си в град София и търсим мотивирани и амбициозни хора, които искат да работят за себе си и да печелят повече. За нас няма значение дали имате опит или не. Ще ви обучим и ще ви помагаме да станете успешни в сферата.

Изискванията ни към кандидатите са:
• Не се изисква опит като брокер на недвижими имоти
• Отлични търговски и комуникационни умения при работа с клиенти
• Владеене на английски език или друг език ще бъде считано за предимство
• Работа с компютър: MS Windows, MS Office (Word, Excel, Outlook), интернет, смартфон и фотоапарат
• Висока мотивация и стремеж към постигане на поставени цели
• Професионализъм, отговорност и страст към недвижимите имоти

Основните задължения по позицията са:
• Осигуряване на имоти за продажба и под наем за клиенти на компанията
• Комуникация с продавачи и купувачи, наемодатели и наематели, строителни предприемачи
• Извършване на срещи и огледи с клиенти
• Продажби, преговори и посредничество между страните
• Координация между всички отдели на компанията с оглед приключване на сделки

На успешните кандидати ще предложим следните условия на работа:
• Офис с всички удобства, на топ локация в непосредствена близост до метростанция.
• Отлична работна атмосфера сред добре обучени и професионално работещи имотни консултанти
• Екипна работа и динамична атмосфера
• База с потенциални купувачи и наематели от България и чужбина
• Осигурени от компанията контакти с продавачи и наемодатели
• Публикуване на обявите от екип професионално обучени редактори
• Иновативна и високоефективна реклама на имотите за сметка на компанията
• Осигурени служебен компютър и мобилен телефон
• Доказано ефективна технология на работа и съвременни инструменти за продажби
• Твърдо месечно възнаграждение по време на обучителния период
• Високи доходи и бонуси за постигнати резултати
• Твърдо месечно възнаграждение или възнаграждение на база резултатите на брокера(по избор)
• Обучения
• Работа с най-добрите професионалисти с дългогодишен опит и отлични познания в сферата на недвижимите имоти
• Отлична репутация на компанията, разпознаваемост и препоръки от клиенти

На избраните от нас кандидати ще предоставим отлични възможности за професионално развитие, кариера и висок стандарт на живот. Те ще могат да ползват целия ресурс на компанията и да се учат от най-добрите в бранша.

В случай, че предложената позиция отговоря на вашите възможности и желание за развитие, моля да изпратите ваша aвтобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Гарантираме пълна конфиденциалност на вашата кандидатура.
Успех!

За контакти:
+359 877 507 337
email: estarealestates.hr@gmail.com

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Консултантски услуги
Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Дата:

03.09.2018

Организация:

Еста Груп ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Еста Груп ООД може да получите ТУК