Бояджия метални детайли

Във връзка с разрастване на дейността на фирмата търсим БОЯДЖИЯ МЕТАЛНИ ДЕТАЙЛИ.

Задължения и отговорности:
- да подготвя и почиства детайлите за боядисване;
- да боядисва с пистолет и валяк метални детайли, части или готови продукти;
- да китосва и боядисва с подходящите материали;
- да контролира качеството на боядисаните детайли и отстранява допуснатите от него дефекти;
- да поддържа работното си място чисто;
- да проверява изправността и настройката на оборудването и приспособленията при работа.

Изисквания:
- средно образование;
- познаване на технологичните процеси и материалите, свързани с подготовката и
боядисването;
- умения за работа със специализирано оборудване и бояджийска техника;
- познания и компетентност в областта на бояджийските ремонти;
- да е прецизен в изпълнението на поставените задачи;

Предлагаме:
- добро базово заплащане с допълнителна бонусна система на възнаграждение;
- добри условия на работа;
- трудов договор и осигуровки;
- динамична работна среда;
- възможност за обучение на хора без опит за придобиване на квалификация;

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля изпратете своята автобиография. Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1500 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

04.09.2018

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК