Изпълнителен Директор

Описание и изисквания:

ДЛГ България е дъщерна компания на DLG Germany. Компанията се занимава с организиране на селскостопански изложения.ДЛГ България обединява хора, технологии и пазари по начин, който постоянно разкрива нови възможности за развитие. Ние разчитаме на екип от професионалисти и партньори, с които сме установили дългогодишни отношения.

Основни задължения :

Управление на дейността на българска фирма дъщерно дружество на немска компания-майка (около 5 служители, годишен оборот около 250 000 евро)
Продажби на търговски изложения в Германия и в чужбина (услуги, свързани с панаири, продажби на щанд и изграждане на щандове)
Планиране, организиране и провеждане на търговски панаири и конференции
Подкрепа и запазване на национални и международни клиенти (преди всичко фирми, но също и министерства, асоциации, университети и институти)
Координация и комуникация с доставчици на услуги и партньори в Германия и чужбина (организатори на панаири, строителни фирми, архитекти и спедитори)

Основни изисквания :

Завършено университетско образование с акцент върху бизнес администрацията и маркетинга - опитът в сектора на хранително-вкусовата промишленост е предимство.
Независим и екипно ориентиран начин на работа
Обслужване на клиентите и партньорите на фирмата
Много добро владеене на английски език, добро желание за владеене на чужд език, особено на немски език
Умения за водене на преговори, талант за организация на продажби
Категория B на свидетелство за управление на МПС

CV на английски или немски език

Ние ви предлагаме :

Продажби и отговорност за персонала
Креативна и международна работна среда с компанията-майка в Германия и нейните филиали по цял свят
Разнообразни задачи с висока степен на вземане на решения
Фирмено превозно средство, мобилен телефон и лаптоп
Очакваме с нетърпение да получим кандидатурата ви!
Моля, изпратете вашите информационни документи, като посочите вашите изисквания за възнаграждения и най-ранната възможна начална дата, само по електронна поща.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Агроном

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

04.09.2018

Организация:

DLG Bulgaria

Детайли за организацията:

Повече информация за DLG Bulgaria може да получите ТУК