ОРГАНИЗАТОР ОБУЧЕНИЯ - РАБОТА С КЛИЕНТИ

Вече 15 години Учебен център Астони е един от лидерите на пазара за чуждоезиково обучение. От основно значение за нас е качеството на предлаганата услуга като се стремим да разбираме потребностите на нашите клиенти, за да им предложим възможно най-доброто обучение. Ако споделяте същите виждания, ще се радваме да станете част от нашия екип!

Вие сте нашия ИДЕАЛЕН КАНДИДАТ, ако:

• сте амбициозен и обичате добре свършената работа;
• работите с удоволствие за привличане на много нови клиенти;
• имате много добри търговски и комуникативни умения;
• работите подредено и организирано;
• се стремите да постигате фирмените цели и да работите съобразно правилата и фирмената политика;
• имате желание да се учите и развивате;
• работите отлично в екип;
• имате много добри комютърни умения – word, excel, поща, интернет, фейсбук и други социални мрежи;
• имате отлични организационни качества;
• умеете да приоритизирате задачите;
• имате идеи за развитие на бизнеса;
• имате висше образование;
• знаете английски език на добро комуникативно ниво;
• сте отворени за нови инициативи и нововъведения;
• се стремите постоянно към по-високи резултати.

Бихме счели за ПРЕДИМСТВА:

• Опит на подобна позиция
• Познания в областта на маркетинга и рекламата
• Счетоводни познания
• Опит в кол център

Като част от екипа ни, Вие ще имате следните ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• привличане на нови клиенти и организиране на обучителни курсове за тях;
• консултиране на клиентите във връзка с предлаганите цени, графици, условия за записване;
• записване на клиентите в желаните от тях обучения;
• грижа за удовлетвореността на настоящите клиенти и изграждане на дълготрайни отношения с тях;
• грижа за поддържането на високи стандарти в работата с клиентите;
• обезпечаване на учебния процес с необходимите материали и технически средства;
• съставяне на учебните графици и стриктно водене на документацията за всяко едно обучение;
• водене на финансово-административната документация;
• организиране графика на преподавателите и грижа за изпълнението на поетите от тях ангажименти;
• осъществяване на административното обслужване на офиса

ПРИ НАС ЩЕ ПОЛУЧИТЕ:

• Коректно отношение
• Регулярни обучения
• Трудов договор
• Работа на смени по график
• Допълнително заплащане спрямо показаните резултати

Ако сте заинтересовани от позицията, ще очакваме Вашите:

• CV със снимка
• Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи
Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.09.2018

Организация:

ЕЗИКОВА ШКОЛА АСТОНИ

Повече информация за ЕЗИКОВА ШКОЛА АСТОНИ може да получите ТУК