Инспектор Качество (технически профил)- Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, международна компания, призната в световен мащаб, търсим мотивиран специалист за позиция:

Инспектор Качество (технически профил)

Отговорноси и задължения:
Изготвяне на процедури за инспектиране и докладване на качеството на продукцията;
Ръководене на инспектори, технолози и производствен персонал;
Гарантиране на правилното прилагане на QMS;
Комуникация с централния отдел за качеството, както и с външни служители.
Изготвяне на доклади, статистически прегледи и специализирана документация.

Изисквания:
Висше техническо образование;
Опит на подобна позиция;
Сертификат за производствен контрол и управление на качеството, управление на CAPA (предимство);
Много добро владеене на английски език;
Опит в управлението на проекти (предимство)

Компанията предлага:
Кариерно развитие в международна компания, поддържаща високо ниво на професионализъм и коректност;
Конкурентно възнаграждение и отличен социален пакет;
Приятелска работна среда, чрез пряка,открита комуникация.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията и се стремите да постигнете високи стандарти за високо качество- това е Вашата възможност за развитие и разтеж в кариерата Ви!
Очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК