УЧИТЕЛ (НАЧАЛНО ОБУЧЕНИЕ)- София

Описание

УЧИТЕЛ (НАЧАЛНО ОБУЧЕНИЕ)
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

За наш партньор търсим да назначим служител на позиция:

Задължения на кандидата:

- Да предава образователния материал с желание и отговорност, да съобразява изискванията си с възрастовите особености на учениците, както и с поставените цели и стандарти на обучение в училище;
- Да използва подходящи стратегии, методи и техники за преподаване, както и за създаването на подходящ психологически климат, коректни взаимоотношения и мотивираща атмосфера;
- Да обогатява учебния процес с научни новости, като използва дигитална техника и интерактивни методи за обогатяване на процеса;
- Да оценява периодично и обективно знанията на ученика, както и да предава регулярно информация за прогреса и постигнатите резултати на родителя.

Изисквания към кандидата:

- Висше педагогическо образование;
- Да притежава собствен автомобил;
- Часови диапазон, в който ще се провеждат учебните занятия е преди 12:00 часа;
- Опит в преподаването на ученици в масови паралелки до четвърти клас (кандидатът следва да е с добри педагогически умения, добро отношение и желание да ангажира вниманието на ученика с интересни иновативни похвати за преподаване на учебния материал).

Работодателят предлага:

- Спокойна и приятна работна среда;
- Работа с изключително будно, любознателно и жизнено дете с изявен интерес към биологията и умения по рисуване;
- 4-часов работен ден;
- Конкурентно възнаграждение.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.11.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК