Консултант видео игри с немски или руски език

Търсим да назначим Консултант видео игри с немски или руски език.

Вашите задължения ще бъдат:
•да разрешавате казуси, свързани с PC/Console игри
•да отговаряте на клиентски запитвания по имейл
•да трупате знания за продуктите и процесите в компанията
•да може да играе в отбор и винаги да сте готови да ударите едно рамо на другите играчи

От Вас очакваме:
•немски или руски език на високо ниво
•английски на работно ниво
•да сте проактивен и мотивиран
•да имате интерес или желание да натрупате опит в гейминг сферата

Какво ще Ви предложим?
•мотивиращо възнаграждение
•много допълнителни социални придобивки
•модерно работно място на удобна локация

Започнете нова ИГРА с нас! Тогава не се колебайте и изпратете актуална автобиография на английски език!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 2000 лева на месец

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.09.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК