Mеханика за ремонт на инжектиращи машини

Лемтек ООД предлага постоянна работа V BLAGOEVGRAD
Tърсим механик за ремонт на инжектиращи машини.
Първоначално работим в Италия (за да научим всички технически проблеми на машините). Работим в България след новата година.В Италия компанията предлага: билети за Италия, храна, настаняване и кола за работа. Заплатата започва от 1500 лв. Ако имате техническо училище, имате по-голям шанс.

За нашето динамично развитие и нарастваща продукция ТЪРСЕНЕ:

Механик за ремонт на машини за леене под налягане
Задължения:
• Инсталиране, демонтаж и изпитване на механични устройства, пневматични системи и технологично усъвършенствани машини;
• Работа с ключари и измервателни уреди.

изисквания:
• средно или висше техническо образование;
• Умения и технически умения;
• Готови сте да работите с ясни правила и модерна работна среда.
-Очакваме кандидатът да говори на италиански и руски език

Ние предлагаме:
• Стандартно работно време 8-16
• Придобиване на професионална квалификация и възможности за развитие и растеж;
• Професионално изпълнение в международна компания;
• Стабилна и безопасна работа;
• Конкурентна заплата с редовни изплащания.

Работим с отношението "Позитивно отношение към всичко и всички", ако имате това отношение, добре дошли в нашата група. Ние ви очакваме!

cv моля изпратете на имейл адрес: kateryna.lytvynenko@lemtechltd.com

Ако се интересувате от тази публикация, моля, изпратете отново последната снимка. Ще се свържем само с кандидатите, одобрени в документите. ЛЕМТЕХ ООД гарантира поверителността на личните данни в съответствие със Закона за ДДС.
С подаването на ваша автобиография вие приемате лични данни за обработка от LEMTECH Ltd. за подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език, Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:
технически

Специални умения:
Механик за ремонт на машини за леене под налягане Задължения: • Инсталиране, демонтаж и изпитване на механични устройства, пневматични системи и технологично усъвършенствани машини; • Работа с ключари и измервателни уреди. • средно или висше техническо образование; • Умения и технически умения; • Готови сте да работите с ясни правила и модерна работна среда. -Очакваме кандидатът да говори на италиански и руски езиk

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 0 лева на месец

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр.

Адрес:

Sv. Kriril i Metodii 57

Дата:

12.10.2018

Организация:

Lemtech ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за Lemtech ltd може да получите ТУК