Назад

Строителен работник

Детайли

Описание

„ИнВижънс“ е агенция за подбор на професионалисти, специализирана в създаването и разрастването на екипи в сферата на информационните технологии. В момента партнираме на компанията „Сини ООД“ за присъединяването на още един човек към екипа им

Компанията:
„Сини“ стартира дейността си през 1991 година като малко производство на алуминиева дограма и стъклопакети. Това производство постепенно нараства, междувременно дейността се разширява към изграждане на метални конструкции от всякакъв тип (сгради и съоръжения), а в последствие и към монолитно строителство. През 2001 г. разширяват портфолиото от услуги с търговска дейност - продажба на алуминиеви профили и аксесоари.

Вашите задължения:
- Извършване на изкопни/насипни дейности;
- Възстановяване на настилки;
- Извършване на работи по товарене и разтоварване на стоки, машини и материали, както и пренасянето им от и до работни помещения и превозни средства;
- Помощ при извършване на строителни работи като доставя на специалистите необходимите за ремонта материали и подготвя площадката за извършване на строителната дейност;
- Почиства складове, дворни площи и работни помещения;
- Изпълнява и други задачи, свързани с длъжността, конкретно възложени му от ръководството на предприятието.

Вашите отговорности:
- Отговаря за своевременно и качествено изпълнение на възложената му работа;
- Носи отговорност при нанесени вреди при осъществяване на дейността по пренасяне, товарене и почистване.

Опит за длъжността:
- Опит в подобни строителни дейности мин. 3г.;
- Средно общо или основно образование;
- Добро физическо и психическо здраве, оперативност, изпълнителност;
- Умения за работа в екип;
- Шофьорска книжка кат. В ще се счита за предимство.

Вие сте:
� Енергичен и обичате да ставате рано;
� Умеете да организирате своето време още преди да сте прочели сутрешният си вестник-блог;
� Обичате да държите всичко под конец и ако шефа даде повече задачи не е проблем за Вас;
� В добро физическо състояние и притежавате динамичен характер;
� Общителен и сутрин преди работа пиете кафето си заедно с колегите и шефа.

„Сини“ Ви предлагаме:
- Постоянен трудов договор на пълен работен ден;
- Редовно изплащане на заплатата и пълни осигуровки;
- Коректни отношения с шефа и колегите;
- Офис на бул. Рожен 96, София

Благодарим Ви за вниманието. С удоволствие ще разгледаме всяка кандидатура и ще поканим на среща само одобрените по документи хора.
Всички лични данни са защитени съобразно българското и европейското законодателство.

Агенция за подбор на професионалисти „ИнВижънс“ ЕООД с лиценз №2420 от 19.12.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Пълен работен ден

Срок на заетост:
Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1000 лева на месец

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз
Физически / Ръчен труд

Държава:

България

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Дата:

02.10.2018

Организация:

InVIsions
Фирма/Организация - Директно търсеща служители

Детайли за организацията:

Повече информация за InVIsions може да получите ТУК

КАНДИДАТСТВАЙ