Алпинист за почистване на външни прозорци на сгради за Исландия

Описание

Номер на обявата: E/rW-cl/1
Дата на започване: веднага

SILVERHAND е агенция за работа в международен мащаб и посредничи при подбора на квалифицирани служители и помощен персонал за страни като Германия, Австрия, Холандия, Исландия, Норвегия, Швеция и Финландия. През последните няколко години ние се превърнахме в един от лидерите на пазара за набиране на персонал в Централна и Източна Европа и създадохме свои клонове в Румъния, Словакия, Унгария и България.

Нашият клиент компания с традиции в Исландия търси да назначи на дългосрочен договор служители за:

(м/ж)

Вашите задължения:

- почистване на външни прозорци, с достъп чрез въже
- също и общо почистване на прозорци

Вашият профил:

- чисто съдебно минало - свидетелство за съдимост
- минимум 1 години опит на подобна дейност
- сертификат IRATA
- комуникативност и работа в екип
- шофьорска книжка кат. В
- английски език на комуникативно ниво (B2)

Работодателят предлага:

- Месечно заплащане: около 261.440,00 ISK (около 2091 EUR) нето при 173 редовни работни часа и 10 извънредни часа
- възможност за допълнителни часове
- Трудов договор със здравни, социални и пенсионни осигуровки при работодателя в Исландия
- Настаняване организирано от работодателя
- Съдействие с организирането на самолетни билети и пътуване
- Разходите по пристигане и настаняване се приспадат от месечното възнаграждение

Възнагражденията се заплащат от работодателя в местна валута ISK по сметка в Исландска банка, която ще бъде открита в полза на служителя.

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни кандидатурата си на имейл: rabota@silverhand.eu
Телефонен номер: +359876543150

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор ( съгласно Закона за защита на личните данни в Република България ).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд

Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Русе, Гр. Пловдив, Гр. Варна, Гр. Бургас

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

05.12.2018

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК