Монтажисти

Описание

Монтажисти

Отговорности:
Извършване на монтажни дейности на поливни системи и помпено оборудване;
Поддръжка на вече влезли в експлоатация системи;
Работа с различни видове инструменти, уреди и машини според установените правила;
Стриктно изпълнение на разпорежданията на техническият ръководител;
Спазване на производствената и трудовата дисциплина, както и изискванията на техниката за безопасност и охрана на труда;

Телефон за контакт: 0888 879394

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:
Изисквания за кандидатите: Познания в сферата на поливни системи и помпено оборудване; Свидетелство за управление на МПС; Готовност за пътуване извън гр. София; Организираност, сръчност и възможност за работа в динамична среда; Умение за работа в екип; Отговорност, мотивация и лоялност;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.11.2018

Организация:

АСИ ХИДРОСИС ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АСИ ХИДРОСИС ЕООД може да получите ТУК