Спедитор Въздушен транспорт

Описание

СТАЖАНТ СПЕДИТОР ВЪЗДУШЕН ТРАНСПОРТ
Изисквания към кандидатите:
1. Образование: Магистър, Международни икономически отношения или Икономика на транспорта
2. Трудов стаж : Не е задължително кандидатите да имат предишен опит в спедиторска компания
3. Чужди езици: Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо
4. Компютърна грамотност: Windows OS, MS Office, Internet
5. Умение за работа в екип
6. Валидна шофьорска книжка
7. Личностни качества : Умение за работа под напрежение, организираност, бързо и точно изпълнение на задачи

Условия на работа:
Кандидатите трябва да бъдат на разположение не по-малко от 8 часа от 09:00 до 18:00 ч. 5 дни в седмицата . Те трябва да имат желание да учат и да изпълняват описаните по-долу задължения. Стажът предоставя на кандидатите възможност да придобият ценни професионални умения и да постъпят на работа след 1 месец. Стажът e платен.

Документи за кандидатстване:
•Автобиография/CV
•Снимка

Задължения на стажантите: Основното задължение на стажантите е да помагат на екипа в ежедневната му работа. Стажантите трябва да се опитат да изготвят митнически документи, да оформят документи при износ, внос и да изготвят оферти към клиенти.

Задълженията, с които стажантите биха могли да бъдат натоварени са:
• Подреждане на документи
• Сканиране, копиране и изпращане на документи
• Вземане и доставяне на пратки от/до адрес, опаковка и преопаковка на товари, товарене и разтоварване

Други условия:
Успешно преминалите кандидати, постъпват на работа във фирмата, като след изтичане на период от 6 месеца, трябва да се явят на професионални изпити на ИАТА. Професията спедитор предполага отлични познания по география, математика и английски език и непрекъснато усъвършенстване и полагане на професионални изпити.

Месторабота:
Летище София

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Специални умения:
Желание за развитие, полагане на изпити за професионална квалификация

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Летище София, София 1540, София

Дата:

08.10.2018

Организация:

Medicalog Ltd.

Детайли за организацията:

Повече информация за Medicalog Ltd. може да получите ТУК