Диспечер Автобусен транспорт

Описание

"ЮНИОН-ИВКОНИ" ООД - 26 години пътуваме във Вашата посока!

Какви ще бъдат Вашите задължения?

*Координирате и планирате експлоатацията на автобусният парк по изготвен дневен наряд;
*Указвате съдействие на водачите при разпространение на актуална информация
В това число:
-График;
-Маршрутни промени;
-Техническо документация на превозното средство

Къде ще е работното Ви място?

*жк.Хаджи Димитър, ул.Резбарска 5а, Автобаза на Юнион-Ивкони ООД.
Удобен транспорт с автобуси 85,86, тролей 2 и 4, трамвай 3;

Какъв ще бъде графикътВи на работа?
*Дневна +нощна смяна от 8:00-20:00 /20:00-08:00 последвани 2 почивка;

Какво би Ви припознало като успешен кандидат?

*Опит на идентична позиция от сферата на транспортна, таксиметрова, спедиторска или логистична компания;
*Oбразование с профил транспорт, би се считало за предимство;
*Способност за реакция в режим на интензивна динамика;

Какво можем да Ви предложем?

* Трудов договор;
* Обучение;
* Възможност за придобиване на практически опит в транспортната сфера

Моля, желаещите да кандидатстват да изпратят актуална автобиография в срок до 08.11.2018г.

Уведомяваме Ви, че при кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изразите несъгласието си за съхранение в указания срок. Предоставените за тези цели лични данни ще бъдат съхранявани до една година от датата на подаването им и няма да бъдат трансферирани, с изключение на случаите, предвидени в закона. Имате право да получавате достъп до и поискате изтриването, поправянето или блокирането на личните Ви данни, ако обработката не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 700 до 900 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

ж.к. АВТОГАРА СЕРДИКА АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА ет.2, КМ. МАРИЯ ЛУИЗА No 102

Дата:

10.10.2018

Организация:

Юнион-Ивкони ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юнион-Ивкони ЕООД може да получите ТУК