Шофьор - Куриер

Фирма Ваян 1 ЕООД, партньор на куриерска фирма Спиди АД, търси да назначи куриер за град София.

Задължения:

- приема и доставя от и на клиенти пратки в определения район
- работи с пари, документи и касов апарат
- отговаря за правилното съхранение, транспортиране, товарене и разтоварване на пратките си
- следи за състоянието и външния вид на поверения му автомобил

Изисквания:

- завършено средно образование
- шофьорска книжка категория "B“
- чисто съдебно минало (изисква се Свидетелство за съдимост и удостоверение от НСС)

Ние предлагаме:

- динамична и разнообразна работа
- възнаграждениe обвързано с постигнатите резултати + ежемесечни бонуси
- кандидатите преминават двумесечно обучение с гарантирана минимална заплата от 800 лева

Работата не е подходяща за студенти.

Ако желаете да се присъедините към нашия екип, моля кандидатствайте като изпратите актуална автобиография и снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1700 лева на месец

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Дата:

12.10.2018

Организация:

Ваян 1 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ваян 1 ЕООД може да получите ТУК