ХИГИЕНИСТ/КА

Със своя над 20 - годишен опит, ВИ ДЖИ ЕФ е сред водещите фирми в България, специализирана в областта на консултациите, доставките и инженеринга на иновативни строителни решения в четири основни направления:
• Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
• Иновативни системи за ландшафта и зелената инфрастуктура;
• Хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
• Интегрирани фотоволтаични системи за плоски и скатни покриви.

За нуждите на екипа търсим:

Изисквания:
• Точност и коректност
• Комуникативна и неконфликтна личност

Отговорности:
• Поддържане на хигиената в офисите и място за хранене;
• Почистване на санитарните помещения и следене на наличните санитарно - хигиенни средства.

Работното място се намира в кв. Дружба.

Фирмата ни предлага:
• Работа в млад и амбициозен екип в приятна работна обстановка;
• Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Кандидатите, предварително одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Проф. Цветан Лазаров 115

Дата:

16.10.2018

Организация:

ВИ ДЖИ ЕФ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВИ ДЖИ ЕФ ООД може да получите ТУК