ЕКСПЕРТ ЦЕНООБРАЗУВАНЕ И ФИНАНСОВО ПЛАНИРАНЕ- София

Описание

Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера!

За наш доверен партньор, в сферата на озвучителни системи, търсим отговорни и мотивирани кандидати, който да се присъедини към екипа му на позиция:

ЕКСПЕРТ ЦЕНООБРАЗУВАНЕ
И ФИНАНСОВО ПЛАНИРАНЕ

Основни отговорности:
Участие в дългосрочното финансово планиране на дейността на организацията;
Формиране и представяне пред ръководството на различни видове стратегии за ценообразуване, свързани с клиенти, разходи, продукти и др.;
Подготвяне на методи за определяне на съотношенията между цените на различните продукти;
Познаване на пазарните тенденции в сектора;
Анализ на пазарните цени на суровини и материали, както и общите разходи на компанията;
Предлагане на стратегии за оптимизация на разходите при необходимост;
Изготвяне, поддържане и актуализиране на специализирана система за ценообразуване и себестойност на готовите изделия.

Изисквания към кандидатите:
Висше икономическо/инженерно образование;
Предишен опит на подобна позиция - минимум 2 години;
Отличнo ниво на владеене на Excel;
Опит с MicroInvest ще се счита за предимство;
Високо ниво на английски език - писмено и говоримо;
Добри комуникационни умения и желание за работа в екип.

Компанията предлага:
Конкурентно стартово възнаграждение;
Ваучери за храна - 200 лв;
Покриване на транспортни разходи;
Стандартно работно време;
Въвеждащо обучение;
Възможности за професионално развитие в международна среда;
Отлични условия за работа и позитивна работна атмосфера.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.06.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК