Специалист прахово боядисване

Описание

Номер на обявата: H/PB/1
Месторабота: Германия, Байерн
Дата на започване: веднага

Намерете сигурно работно място веднага, със SILVERHAND !

SILVERHAND е водеща агенция за подбор на персонал в международен мащаб. Специализирани сме в посредничеството при подбора на квалифицирани служители и помощен персонал за немски фирми. Предлагаме на нашите кандидати много атрактивни условия на труд при сигурни работодатели. Нашите услуги са 100 % безплатни.

За наш реномиран клиент в Байерн търсим от веднага за дългосрочна работа:

(м/ж)

Вашите задължения:

- Подготвителни работи
- прахово боядисване на метални части
- дейности по поддръжка, поправяне на боя

Вашият профил:

- владеене на немски език минимум на комуникативно ниво ( проверка от наш консултант по време на телефонен разговор)
- минимум 2 години професионален опит в областта
- завършено професионално образование ще се счита за предимство
- по възможност документи, удостоверяващи квалификацията
- личен автомобил
- способност за самостоятелна работа
- комуникативност, ангажираност и работа в екип

Нашето предложение:

- Атрактивно възнаграждение: 10,50 Евро бруто / час + 40 евро добавка на работен ден (при Данъчен клас 1/Steuerklasse 1 и 168 часа за 22 дни са около 2120 евро нето)
- Настаняване се организира от работодателя
- Разходи за настаняване между 350 евро и 450 евро за единична стая с Wi-Fi, приспадат се от заплатата на служителя в края на месеца
- Седмични аванси (150-250 Евро)
- Възможност за извънреден труд
- Немски трудов договор
- Удържане на данъци и социални осигуровки от немския работодател
- Право на отпуска
- Mного добра подкрепа от нашия екип

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни кандидатурата си на имейл: rabota@silverhand.eu
Телефонен номер: +359876543150

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360.

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор ( съгласно Закона за защита на личните данни в Република България ).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Инженерни дейности

Гр. София, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Кърджали, Гр. Варна, Гр. Бургас

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

04.07.2019

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК