Монтажници на охладителна техника

Описание

Номер на обявата: P/K-tech/1
Месторабота: Мюнхен, Щутгарт, Франкфурт
Дата на започване: веднага

Намерете сигурно работно място веднага, със SILVERHAND !

SILVERHAND е водеща агенция за подбор на персонал в международен мащаб. Специализирани сме в посредничеството при подбора на квалифицирани служители и помощен персонал за немски фирми. Предлагаме на нашите кандидати много атрактивни условия на труд при сигурни работодатели. Нашите услуги са 100 % безплатни.

За наш реномиран клиент в Германия търсим от веднага за дългосрочна работа:

(м/ж)

Вашите задължения:

Инсталация и монтаж на хладилни помещения / складове, фризери и хладилни щандове и витрини в супермаркети
Работа с технически чертежи

Вашият профил:

- владеене на немски език минимум на комуникативно ниво ( проверява се по време на телефонен разговор)
- завършено техническо образование
- професионален опит в областта на охладителната техника
- по възможност документи, удостоверяващи квалификацията
- личен автомобил
- способност за самостоятелна работа
- комуникативност, ангажираност и работа в екип

Нашето предложение:

- Атрактивно възнаграждение: до 2500 EUR нето / месец
- Настаняване, организирано от работодателя, заплаща се от работника
- Немски трудов договор
- Удържане на данъци и социални осигуровки от немския работодател
- Право на отпуска
- Mного добра подкрепа от нашия екип

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни кандидатурата си на имейл: rabota@silverhand.eu
Телефонен номер: +359 (0) 877 600 657 или +359876543150

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор (съгласно Закона за защита на личните данни в Република България).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

04.07.2019

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК