Служител Архивохранилище

Хамилтън Дейта Сървисиз ЕООД е международна компания, динамично развиваща се в областта на управлението на документи и оптимизацията на бизнес процеси, търси за своя склад в София динамична, амбициозна и коректна личност, която да се присъедини към екипа „Обслужване на Клиенти\".

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Работа в Архивохранилище
• Изпълнява поръчки за намиране и предоставяне на документи
• Поддържа ежедневна работна комуникация и координация със служители на отдел Обслужване на клиенти

• Подреждане на кашони на палета (10-15 кг всеки кашон).
• Изпълнение на други задачи, поставени от прекия ръководител според квалификацията и отговорностите на служителя

• Поддържа добри междуличностни отношения с колегите

ИЗИСКВАНИЯ:
• Опит в работа с архиви е предимство
• Средно образование / студент
• Отговорна и мотивирана личност с характер, насочен към постигане на резултати
• Умения за организация на времето
• Умения за работа в екип при динамика на работната среда

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

• Работа в екип от професионалисти
• Предизвикателна и динамична среда
• Възможности за развитие

Ако настоящата обява ви заинтересува, моля, изпратете актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Информацията, предоставена от кандидатите, е защитена по смисъла на ЗЗЛД

Уведомление за поверителност

С настоящото „Хамилтън Дейта Сървисиз“ ЕООД, ЕИК 131048784 („Хамилтън“, „Ние“) предоставя информация за Вашите лични данни, които могат да бъдат обработени при селекция на кандидати за работа, организирана от Хамилтън.

Това уведомление има за цел да ви помогне да разберете защо и как може да използваме вашата информация. Списъците и примерите по-долу са илюстративни, неизчерпателни и не са напълно представителни за всеки кандидат в рамките на Хамилтън.

Какви Ваши лични данни обработваме?

„Лични данни“ означава всяка информация за Вас, от която бихте могли да бъдете идентифицирани, включително информация, която може да бъде защитена съгласно приложимото национално и европейско законодателство.

Личните данни, които се обработват при избор на кандидати за работа, са следните:

Категории лични данни

Видове

Основание за обработване

Информация за Вас

Име, презиме, фамилия, дата на раждане,

Съгласие, изразено от Ваша страна чрез изпращане на кандидатурата Ви за конкретната позиция

Контакти

Електронна поща, адрес и телефон

Образование

Образователна и/или квалификационна степен

Професионален опит

Придобит професионален опит, трудов стаж и умения

Други данни, предоставени от Вас чрез изпращане на кандидатурата Ви

Препоръки от предишни работодатели, сертификати за преминати курсове и други

За какви цели ще използваме Вашите данни?

Предоставените от Вас лични данни ще бъдат използвани за следните цели

- извършване на подбор на кадри

- бъдещо сключване на трудов договор, в случай че кандидатурата Ви е успешна.

Данните, предоставени с кандидатура за определена позиция, ще бъдат обработвани само за конкретната позиция въз основа на Вашето съгласие, демонстрирано чрез подаване на кандидатура. При наличието на изрично съгласие от Ваша страна, кандидатурата Ви може да бъде запазена и разгледана и за бъдещи позиции, обявени от Хамилтън.

С кого можем да споделяме Вашите лични данни?

Хамилтън зачита и пази поверителността на Вашите лични данни. При спазване на законовите изисквания е възможно Хамилтън да разкрие Ваши лични данни на следните лица:

- Доставчици на услуги: Когато използваме доставчици на услуги, свързани с управление на човешките ресурси, техническа поддръжка на вътрешни информационни и оперативна поддръжка на дейността ни, е възможно Хамилтън да разкрие лични данни. Подобно разкриване на данни се осъществява само при наличие на основателна причина за това и въз основа на писмена договорка получателите да осигурят адекватно ниво на защита.

За какъв срок съхраняваме Вашите лични данни?

- Кандидатури, предоставени за конкретна позиция, ще бъдат унищожавани след приключване на процедурата по селекция на кандидати. Кандидатурата(ите) на успешния кандидат(и), с които Хамилтън сключи договор, ще бъдат съхранявани в трудовото досие за целите на трудовото правоотношение и при условия, допълнително указани от Хамилтън в Политика относно периодите за съхранение на личните данни.

- Кандидатури, за които е дадено съгласие да бъдат обработвани за бъдещи позиции, ще бъдат обработвани за срок от 1 година, следваща годината на кандидатстване, или до оттегляне на съгласието за обработка, ако същото е оттеглено преди изтичане на едногодишния срок.

Вашите права по отношение на личните Ви данни

При спазване на българското законодателство, Вие имате следните права спрямо личните Ви данни, обработвани от Хамилтън:

1. да получите достъп до Вашите личните данни, които Хамилтън обработва, и да получите копие от тях;

2. при непълнота или неточност в данните, които Хамилтън обработва, личните Ви данни да бъдат коригирани;

3. да поискате данните Ви да бъдат заличени, когато са налице условията за това. Такива случаи са ако е постигната целта, за която данните са събрани; оттеглили сте съгласието си, когато обработката се базира на съгласие и няма друго законово основание за обработка; данните Ви се обработват незаконосъобразно, и други;

4. в определените от закона случаи да изискате обработката на личните Ви данни да бъде ограничена;

5. в определените от закона случаи, да направите възражение срещу обработването на Вашите лични данни;

6. да упражните правото си на преносимост на данните и да поискате данните Ви да бъдат предоставени в структуриран, общоупотребяван и машинно-четим формат;

7. да оттеглите даденото от Вас съгласие, когато за обработването на личните Ви данни се основава на съгласие.

Подробна информация относно условията и реда, по който можете да упражните правата си, ще намерите в Политиката за упражняване на правата на субектите на личните данни на Хамилтън на нашия уебсайт.

Също така имате право да подадете жалба до Комисия за зашита на личните данни, когато са налице съответните предпоставки за това.

Как да се свържете с нас?

Можете да се свържете с на следния адрес: България, София 1360, район Връбница, ул. Адам Мицкевич № 4, ел. поща: personaldata@hds-group.com

Нашето длъжностното лице по защита на личните данни e Васил Манченко, ел. поща: vasil.manchenko@hds-group.com

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ: • Опит в работа с архиви е предимство • Средно образование / студент • Отговорна и мотивирана личност с характер, насочен към постигане на резултати • Умения за организация на времето • Умения за работа в екип при динамика на работната среда

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 850 лева на месец

Категория:

Работа в склад
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Дата:

22.10.2018

Организация:

Хамилтън Дейта Сървисиз ЕООД

Повече информация за Хамилтън Дейта Сървисиз ЕООД може да получите ТУК