Асансьорен техник

Фирма за сервиз и монтаж на асансьорни съоръжения търси да назначи асансьорен техник на постоянен трудов договор за поддръжка и ремонт на асансьори.

Изисквания към кандидата:
- Средно образование
- Познания в областта на електротехниката
- Свидетелство за управление МПС/Активно използвани шофьорски умения/
- Опит в областта на сервизното асансьорно обслужване ще се счита за предимство
- Свидетелство за правоспособност за „Асансьорен техник“ ще се счита за предимство

Отговорности:
-Поддържане и ремонтиране на различни видове асансьорни уредби – пътнически, товарни и автомобилни асансьори
-Познаване и спазване на изискванията на наредбите за безопасна експлоатация и технически надзор на асансьори.

Ние Ви предлагаме:
- Постоянна заетост
- Мотивиращо възнаграждение в зависимост от квалификацията на кандидата
- Работа с доказани професионалисти
- Вътрешно-фирмено обучение.

Ако търсите работа в стабилна среда, не се колебайте, изпратете Вашето CV на нашия e-mail: lita_bs@abv.bg
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1300 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

07.01.2020

Организация:

ЛИТА ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЛИТА ООД може да получите ТУК