Охранител / Портиер- София

Описание

Охранител / Портиер
Компания в IT сектора търси Охранител / Портиер за офис сграда си в ж.к. „Дружба“ 1.

Работата е по график – дневни и нощни смени с продължителност 12ч.

Отговорности:

• осигурява пропусквателния режим и вътрешния ред в съответствие с плана за охрана на обекта;
• извършване на огледи (вътрешни и външни);
• наблюдава охранителните камери, ползва наличното охранително оборудване и средства за комуникация;
• при съмнение за нарушения на сигурността, извършва проверки и докладва за нередности;
• спазва вътрешните правила за работа, инструкции, заповеди и др. нормативни документи;
• отговаря за предотвратяването на нарушения на територията на обекта;
• следи за изправността и правилното функциониране на техническите системи за сигурност;
• проверява редовността на документите за внасяне и изнасяне на стоки и товари в и от обекта, както и пропуските на физическите лица и транспортни средства.

Изисквания към кандидатите:

• чисто съдебно минало;
• добро психическо състояние;
• добра физическа подготовка;
• умения за работа с охранителна техника;
• отговорно отношение към работата с висока степен на дисциплинираност и самоконтрол;
• добри комуникативни умения;
• способност за вземане на решения в екстремни ситуации;
• лоялност към фирмата;
• основни познания в областта на ЗЧОД.

Предимства:

• владеене на английски език;
• предишен опит на подобна позиция.

Какво предлагаме:

• допълнително здравно осигуряване;
• безплатна карта за градски транспорт;
• служебно униформено облекло;
• работа в млад и динамичен колектив с добра работна атмосфера;
• комуникативно работно място до спирка на метро, тролейна и автобусна спирка;
• трудов договор с изпитателен период от 6 месеца (след изтичането им - безсрочен трудов договор);
• възможност за самостоятелни решения и лична изява.

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания и искате да станете част от екипа ни, то можете да заявите кандидатурата си като изпратите подробна автобиография със снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул.\"Проф. Цветан Лазаров\\\\\\\" 67

Дата:

03.01.2019

Организация:

MentorMate

Детайли за организацията:

Повече информация за MentorMate може да получите ТУК