Монтажници на ВиК и ОВК инсталации

Описание

Номер на обявата: PM/G-W/1
Месторабота: Франкфурт на Майн, Германия
Дата на започване: веднага

Намерете сигурно работно място веднага, със SILVERHAND!

SILVERHAND е водеща агенция за подбор на персонал в международен мащаб. Специализирани сме в посредничеството при подбора на квалифицирани служители и помощен персонал за немски фирми. Предлагаме на нашите кандидати много атрактивни условия на труд при сигурни работодатели.
Нашите услуги са 100 % безплатни.

За наш реномиран клиент във Франкфурт на Майн, Германия търсим от веднага за дългосрочна работа:

(м/ж)

Вашите задължения:

- монтаж на отоплителни инсталации
- инсталация на водопроводни тръби и санитарно обазавеждане
- работа по изграждане, рязане, спояване и техническо сглобяване на ВиК
- цялостен монтаж на бани и душ кабини
- работа с технически чертежи

Вашият профил:

- владеене на немски език на начално, основно ниво (проверява се в разговор по телефона)
- отговарящо на позицията образование - предимство, но не е задължително
- опит на подобна позиция
- шофьорска книжка и личен автомобил се считат за предимство
- комуникативност и готовност за работа в екип

Работодателят предлага:

- тарифно заплащае : 10,00 Евро нето на работен час при Данъчен клас 1 (Steuerklasse 1)
- възможност за седмични аванси
- настаняването се организира и заплаща от работодателя (безплатно за служителя!)
- възможност за допълнителни работни часове/ извънреден труд
- дългосрочна и постоянна заетост
- немски трудов договор със здравни, социални и пенсионни осигуровки при работодателя в Германия
- право на отпуска
- много добра подкрепа от нашия екип

Имате интерес към нашето предложение?
Изпратете ни актуална автобиография и снимка на имейл: rabota@silverhand.eu
Телефонен номер: +359 877 600 657 или +359876543150

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360

Съгласявам се личните ми данни да бъдат съхранявани и обработвани за целите на процеса по подбор ( съгласно Закона за защита на личните данни в Република България ).

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5

Дата:

04.07.2019

Организация:

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД

Повече информация за СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД може да получите ТУК