Експерт Програмиране и функционалности 3 – гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

Позиция: Експерт Програмиране и функционалности 3 – гр. София, във връзка с изпълнението на проект BG16RFOP002-1.005-0197-С01

ОТГОВОРНОСТИ
Дейност 1: Извършване на изследвания, изпитвания, измервания, необходими за разработването на продуктова иновация-ще изпълнява задачи по:
1.1 Изследвания, изпитвания и измервания за установяване на:
1.1.1. Методи и възможности за осъществяване на:
1.1.1.3. гласово разпознаване
1.1.2. Вариантен анализ на технология за гласово разпознаване
1.1.3. Приложим комп. език за гласово разпознаване
1.1.4. Основни функционалности и програмиране - възможни подходи за реализация на функционалностите за гласово разпознаване
1.2. Анализ на информацията:
1.2.1. Дефиниране на технологията от разгледаните алтернативи за гласово разпознаване
1.2.2. Разработване на абстрактен модел по избраната технология
1.2.4. Програмиране на избраните решения за гласово разпознаване
1.3. Изследвания, изпитвания и измервания, свързани с разработката на приложен модел на услугата
1.3.1. Програмиране на системна архитектура за гласово разпознаване
1.3.2. Програмиране на основни функционалности
1.3.3. Създаване на графичен интерфейс
1.3.4. Тест на изготвената системна архитектура
Дейност 2: Създаване и тестване на прототип, свързан с разработването на продуктова иновация-ще изпълнява задачи по:
2.1. Създаване на бета версия на софтуерния продукт за осигуряване на услугата и тест в релевантна среда:
2.1.1. Създаване на бета версия на софтуерния продукт за осигуряване на услугата
2.1.2. Тест на услугата с бета версията на софтуерния продукт
2.1.4. Формиране на списък с несъответствия/ подобрения
2.2. Тестване на услугата:
2.2.1.Отстраняване на несъответствията (списък с подобрения)
2.2.2.Тест на подобрена бета версия
2.2.3.Създаване на работна версия на услугата
2.2.4.Финален тест и UAT (users acceptance tests) – приемане

ИЗИСКВАНИЯ
Висше образование, степен Бакалавър, в една от изброените специалности: информатика/ софтуерно инженерство/ съобщителна техника/ телекомуникации/ комуникационна техника и технологии
Минимум 2 години опит в разработка на софтуер
Отговорност и организираност
Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

10.01.2020

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК