Стажант Строителен режим и наеми– гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ
Съдейства на вътрешните клиенти по отношение на управлението на процесите по наемане на площи в продадени сгради за монтаж на технически съоръжения и офиси
Подпомага процеса по продажба на сгради
Поддържа базата данни за договори за наем и продажба на имоти
Следи движението на документацията
Следи състоянието на документите за собственост и съдейства при тяхната актуализация
Продължителност на стажа: 6 месеца

ИЗИСКВАНИЯ
Завършен трети курс в сферата на управление на имоти и/или право
Отлични познания в Excel
Добро ниво на владеене на английски език
Прецизност в работа с документи
Организираност, инициативност, лоялност, отговорност
Комуникационни умения
Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

19.11.2018

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК