ГЛАВЕН ГОТВАЧ- Пловдив

Аdecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света. Към настоящия момент

Адеко България търси за свой клиент, в град Пловдив, кандидати за позиция Главен готвач

Основни задължения:
•Организиране и контролиране на работата в кухнята;
•Изготвяне на празнични менюта и менюта за специални събития;
•Отговорност за качеството на храната;
•Грижа и контролиране на хигиената, чистотата и подредеността в кухненския блок;
•Участва в поддържане на стандартите в отдела;
•Изготвяне на графика на работния процес на кухненския персонал;
•Участие в поръчката на суровини;
•Управлява голям екип от служители в кухнята на различни позиции.

Основни изисквания:
•Опит на подобна позиция
•Ръководни умения;
•Умения за планиране на технологичния процес;
•Желание за усвояване на нови знания и умения;
•Умения за работа в екип;

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

01.02.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК